Hudba k svatebnímu obřadu

Ve svém životě jsem měl tu možnost absolvovat řadu svateb jako host, aktivní hudebník a v neposlední řadě i jako ženich. Nasbíral jsem tedy mnoho, občas i kuriózních, zkušeností. Troufám si říci, že vím, co svatba obnáší. Jsem velký detailista a uvědomuji si, že obřad je nejdůležitější částí svatebního dne a měl by být nezapomenutelný. Tato chvíle vyžaduje pefektní přípravu a především kvalitní provedení.

Myslím si, že práce profesionálního hudebníka spočívá ve schopnosti reagovat na přání zákazníka a také kvalifikovaně poradit s výběrem vhodné hudby. Můj repertoár je vpodstatě neomezený. Velmi si zakládám na osobní konzultaci se snoubenci, rád vyslechnu jejich přání a představy, detailně naplánuji a naplním jejich konkrétní rámec. Samozřejmostí je zohlednění žánrových preferencí snoubenců, obřad může být laděn klasicky, popově, rockově, jazzově. Jako příležitostný varhaník hraji několik let na katolických mších, mohu tedy obstarat hudbu ke kompletní liturgii obřadu v českém i polském jazyce. Samozřejmě není problém obohatit hudbou váš obřad také v kostelích či motlitebnách jiných církví.

Ke spokojenosti svých zákazníků se rád obléknu tematicky v barvách vaší svatby, vhodný dresscode považuji za samozřejmost.

Pokud není na vámi zvoleném místě akustický nástroj, používám ke své hudební produkci kvalitní profesionální zvukovou apartaturu Electrovoice a špičkové stage piano Clavia Nord. Za podmínky připojení do elektrické sítě jsem schopen váš svatební obřad hudebně doprovodit v jakémkoliv prostoru (v kostelích, v obřadních síních obecních úřadů a zámků, v prostorách hotelů i ve volné přírodě), včetně nazvučení oddávajícího.

Kromě hry na klavír sólo nabízím také hudební produkci a provedení vašich oblíbených skladeb v duu se sólovým nástrojem či zpěvem, případně v triu. Při svém povolání jsem neustále obklopen řadou výtečných hudebníků, proto je možné vyhovět vašim hudebním představám a preferencím, co se týče nástrojového obsazení. Je libo duo s houslemi, saxofonem, flétnou, klarinetem, trubkou, lesním rohem, zpěvem, ale např. i s méně obvyklou elektrickou kytarou? Vše je otázkou včasné domluvy.

© ORKA Solutions 2017