Jmenuji se Adam Farana

adamfaramaprofil-2-1024x812

Vystudoval jsem klavír na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a dále na Fakultě umění Ostravské univerzity pod vedením vynikajících pedagogů – Xenie Hranické a našeho předního současného pianisty Ivo Kahánka.

Během studia jsem absolvoval rovněž stáž na Hudební akademii v Katovicích a mistrovské kurzy u E. Indjice, P. Jasmina, J. Stompela, M. Primačenko, I. Kahánka, I. Klánského, M. Tugendliebové atd.

Od dětství jsem se pravidelně účastnil národních i mezinárodních klavírních soutěží, ze kterých jsem si často odvezl přední ocenění (např. Amadeus, Prague Junior Note, Beethovenův Hradec, Soutěž konzervatoří, Concorso Pianistico Internazionale Roma a jiné).

Řadu let se též úspěšně věnuji komorní hře – především v rámci klavírního dua. Mým stálým pracovním působištěm je od roku 2011 Janáčkova konzervatoř v Ostravě, kde vykonávám funkci korepetitora tanečního, dechového a hudebně-dramatického oddělení.

V současné době jsem i odborným asistentem korepetice na Fakultě umění Ostravské univerzity.

Příležitostně se rovněž účastním hudebních projektů jako hráč na klávesové nástroje v multižánrových uskupeních a jako studiový hráč.

Nabídka mých služeb

Poslechová hudba k různým příležitostem

Od útlého mládí jsem měl jako pianista ovládající vice žánrů možnost doprovodit svou...

Klavírní spolupráce/ korepetice

Jakožto vystudovaný profesionální klavírista nabízím své služby i v oboru klasické hudby.

Poslechová hudba ke svatebnímu obědu

Logickým vyústěním většiny svatebních dnů je slavnostní oběd, hostina nebo raut.

Co o mně napsali mí zákazníci

  • Spolupráce s panem Adamem Faranou, byla na velice profesionální úrovni. Vřele doporučuji všem.

    Jiří Fait, Web pages design
  • Díky výborné práci Adama Farany byla naše svatba nezapomenutelná. Hudební průběh celého dne zorganizoval sám, a my jsme si tak mohli užít báječnou atmosféru a nemuseli se o nic starat. Udělal pro nás vše, na čem jsme se domluvili a přidal i spoustu věcí navíc. Dokázal vystihnout atmosféru a přimět lidi bavit se až do pozdních hodin. Výborná komunikace, precizní práce a úžasný hudební zážitek. Doporučujeme všem, kteří mají rádi kvalitní živou hudbu s pozitivně naladěnými hudebníky.

    Veronika a Michal Zátopkovi
© ORKA Solutions 2017